خانه / آموزش / آموزش بافتنی / آموزش بافت تونیک قلاب بافی

عضویت در کانال تلگرام تی مدل (برای آموزش عضویت اینجا کلیک کنید)


عضویت در صفحه اینستاگرام تی مدل (برای آموزش عضویت اینجا کلیک کنید)


___________________________________________________________________


برس پاک کننده پوست اسپا فکس spa-fx
قابل استفاده برای تمام نقاط بدن

مقاوم در برابر آب و قابل استفاده در حمام و دوش

w

به آرامی سلول های پوست مرده را از بین می برد

ضد آب و بی سیم!

قیمت :55,000 تومان

buy


___________________________________________________________________


گن لاغری هوک دار شنی

شکم بند فرم دهنده و لاغری

w

مناسب جهت استفاده در زمان تمرین ورزشی پیاده روی و..

مناسب جهت استفاده زیر لباس بعنوان گن

کاهش یک تا دو سایز بلافاصله بعد از پوشیدن

فرم گرفتن کمر پس از استفاده مداوم

آب شدن و از بین رفتن چربی در ناحیه شکمی در نتیجه استفاده مداوم

قیمت :30,000 تومان

buy


___________________________________________________________________


گن زیپی sculpting

ساخته شده از مواد قوی و بادوام مانند لاتکس و اسپیندکس

دارای ساختار flexi-boning برای لاغری کمر و ایجاد ظاهری صاف.

w

ایده آل برای ورزش و یا استفاده روزانه

وضعیت بدن را اصلاح و فشرده می کند.

قیمت :35,000 تومان

buy


___________________________________________________________________


آموزش بافت تونیک قلاب بافی

آموزش بافت تونیک زنانه و دخترانه قلاب بافی فوق العاده شیک و زیبا

آموزش-بافت-تونیک-قلاب-بافی

آموزش بافت تونیک قلاب بافی

تی مدل : در این پست برای شما کاربران هنرمند سایت آموزش بافت نوعی تونیک قلاب بافی را آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد . بافتنی یکی از هنرهای دستی بسیار زیباست که مستلزم حوصله و دقت فراوان است و قلاب بافی نیز به همین ترتیب دارای اهمیت است وقتی شما برای خود یا فرزندتان چیزی را می بافید حس زیبای خلاقیت به شما دست می دهد و انسان نیز همیشه از این که چیزی را که ساخته دست خودش باشد بیشتر از چیز های دیگر دوست دارد .

آموزش بافت تونیک قلاب بافی

کاموای سبز آبی 3 کلاف، قهوه ای و شیری یک کلاف

قلاب 3.5

سایز: 42/ 40

مقیاس: 26 دانه، 10 رج پایه بلند در طرح استفاده شده در بلوز، 10 سانت

نکته: این بلوز از گردن به سمت پایین بافته می شود.

دور پایه: با رنگ سبز آبی 130 بافت پایه کوتاه اولیه بزنید و با یک بافت نامرئی بهم وصل کنید. بافت پایه کوتاه اولیه: 2 زنجیره بزنید، قلاب را داخل دومین زنجیره از سمت قلاب کنید، یک ژته رو قلاب بیندازید و از درون زنجیره بیرون بکشید، یک ژته رو قلاب بیندازید و از درون اولین حلقه روی قلاب بیرون بکشید، در این حالت یک زنجیره جدید ایجاد شده (زنجیره پایه)، یک ژته روی قلاب بیندازید و از درون هر دو حلقه روی قلاب بیرون بیاورید. (اولین بافت پایه کوتاه اولیه) قلاب را زیر دو حلقه زنجیره پایه کرده، یک ژته روی قلاب بیندازید و از زنجیره پایه بیرون بیاورید، یک ژته روی قلاب بیندازید و از درون هر دو حلقه روی قلاب بیرون بیاورید. (دومین بافت پایه کوتاه اولیه)

دور اول: یک زنجیره، (در هر یک از 5 پایه کوتاه بعدی یک پایه کوتاه، 2 پایه کوتاه در پایه کوتاه بعدی) 20 مرتبه، در هر یک از پایه کوتاه های باقیمانده یک پایه کوتاه، با بافت نامرئی در اولین پایه کوتاه وصل کنید. (150 پایه کوتاه)

سرشانه: دور اول: یک زنجیره، (در هر یک از 2 پایه کوتاه بعدی یک پایه کوتاه، یک زنجیره، یک پایه بلند در پایه کوتاه بعدی، یک زنجیره، در هر یک از 2 پایه کوتاه بعدی یک پایه کوتاه) 30 مرتبه. با بافت نامرئی در اولین پایه کوتاه وصل کنید. (210 دانه)

دور 2: در پایه کوتاه و فضای زنجیره ای بعدی بافت نامرئی بزنید، 4 زنجیره، (یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، یک زنجیره، یک پایه بلند در فضای 1-زنجیره ای بعدی، پایه کوتاه بعدی را رد کنید، در هر یک از 2 پایه کوتاه بعدی یک پایه کوتاه، پایه کوتاه بعدی را رد کنید، یک پایه بلند در فضای 1-زنجیره ای بعدی، یک زنجیره) دور تا دور. در آخرین تکرار زنجیره و پایه بلند آخر را نزنید، با بافت نامرئی در سومین زنجیره وصل کنید.

دور 3: یک زنجیره، در همان نقطه اتصال یک پایه کوتاه، (یک زنجیره، (یک پایه بلند، یک زنجیره، یک پایه بلند) در پایه بلند بعدی، یک زنجیره، یک پایه کوتاه در پایه بلند بعدی، یک زنجیره، یک پایه کوتاه در پایه بلند بعدی) دور تا دور. در آخرین تکرار پایه کوتاه آخر را نزنید. با بافت نامرئی در اولین پایه کوتاه وصل کنید. (240 دانه)

دور 4: یک زنجیره، یک پایه متوسط در اولین فضای 1زنجیره ای، ( (یک پایه بلند، یک زنجیره، یک پایه 3 حلقه ای، یک زنجیره، یک پایه بلند) در فضای 1 زنجیره ای بعدی، یک پایه متوسط در فضای 1 زنجیره ای بعدی، یک پایه کوتاه در فضای 1 زنجیره ای بعدی، یک پایه متوسط در فضای 1 زنجیره ای بعدی) دور تا دور. در آخرین تکرار پایه متوسط آخر را نزنید. با بافت نامرئی در اولین پایه متوسط وصل کنید.

دور 5: در اولین پایه بلند و فضای زنجیره ای بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (5 پایه بلند در پایه 3 حلقه ای بعدی، یک پایه بلند در فضای 1- زنجیره ای بعدی، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 3 خانه بعد یکی شود، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، یک پایه بلند در فضای 1- زنجیره ای بعدی) دور تا دور. در آخرین تکرار پایه بلند آخر را نزنید. با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (300 دانه)

دور 6-7: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) دور تا دور. در آخرین تکرار پایه بلند آخر را نزنید. با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 8: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 3 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) دور تا دور. با یک پایه بلند در نقطه اتصال دور قبل و پایه بلند بعدی تمام کنید. با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (360 دانه)

دور 9-17: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) دور تا دور. یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 18: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، (*در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی) 5 مرتبه، 19 زنجیره، 71 پایه بلند را رد کنید، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، دستور داخل پرانتز را 10 مرتبه تکرار کنید، 19 زنجیره، 71 پایه بلند را رد کنید، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید. دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

بخش بالایی بالاتنه: دور اول: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، یک پایه بلند در زنجیره بعدی، 5 خانه بعد یکی شود روی 5 زنجیره بعدی، در هر یک از 3 زنجیره بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در زنجیره بعدی، در هر یک از 3 زنجیره بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود روی 5 زنجیره بعدی، یک پایه بلند در زنجیره بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (264 دانه)

دور 2-14: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 21 مرتبه، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

بخش پایینی بالاتنه: دور اول: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 6 خانه بعد یکی شود، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 6 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (260 دانه). کور کنید.

دور 2: کاموای قهوه ای را با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. کور کنید. دور 3: دور 2 را با رنگ سبزآبی تکرار کنید. کور کنید.

دور 4: کاموای قهوه ای را با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 6 خانه بعد یکی شود، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 6 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (256 دانه) کور کنید.

دور 5: کاموای سبزآبی را با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. کور کنید. دور 6: کاموای قهوه ای را با بافت نامرئی به دومین پایه بلند وصل کنید، دور 5 را تکرار کنید. کور کنید.

دور 7: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 6 خانه بعد یکی شود، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، 6 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (252 دانه)

دور 8-9: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 10: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، **5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، یک پایه بلند در پایه بلند بعدی، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (256 دانه). دور 11-12: دور 5 را بدون تغییر رنگ تکرارکنید.

دور 13: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (260 دانه)

دور 14-15: دور 2 را بدون تغییر رنگ تکرار کنید.

دور 16: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (264 دانه) کور کنید.

دور 17: کاموای شیری را با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 21 مرتبه، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. کور کنید.

دور 18: دور 17 را با کاموای قهوه ای تکرار کنید. کور کنید.

دور 19: کاموای شیری را با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (268 دانه) کور کنید.

دور 20: کاموای قهوه ای با بافت نامرئی در دومین پایه بلند وصل کنید، 3 زنجیره، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل پرانتز را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل پرانتز را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. کور کنید. دور 21: دور 20 را با کاموای شیری تکرار کنید. کور نکنید.

دور 22: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، {*(2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند} 4مرتبه، **(2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 5 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، (2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 5 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل {} را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل {} را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید. (272 دانه)

دور 23-31: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، {*(2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند} 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، در هریک از 5 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، (2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 5 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند**، دستور داخل {} را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل {} را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 32: در 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، یک زنجیره، یک پایه کوتاه در اولین پایه بلند، {*(یک پایه کوتاه، یک زنجیره، یک پایه کوتاه) در فضای 1- زنجیره ای بعدی، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه، 2 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه} 4 مرتبه، ** دستور * تا * را تکرار کنید، در هریک از 6 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه، (یک پایه کوتاه، یک زنجیره، یک پایه کوتاه) در فضای 1- زنجیره ای بعدی، در هریک از 6 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه، 2 خانه بعد یکی شود، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه**، دستور داخل {} را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور داخل {} را 4 مرتبه تکرار کنید، دستور * تا * را تکرار کنید، یک پایه بلند در نقطه اتصال و پایه بلند بعدی، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 33: در 3 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید، *(یک زنجیره، فضای 1- زنجیره ای را رد کنید، در 11 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید)* 4 مرتبه، **(یک زنجیره، فضای 1- زنجیره ای را رد کنید، در 14 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید) 2 مرتبه**، دستور * تا * را 9 مرتبه تکرار کنید، دستور ** تا ** را تکرار کنید، دستور * تا * را 4 مرتبه تکرار کنید، یک زنجیره، فضای 1- زنجیره ای را رد کنید، در 8 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید، با بافت نامرئی به وسط اولین بافت نامرئی وصل کنید. کور کنید.

آستین: روی اولین 19 زنجیره از دور 17 سرشانه ببافید. با یک بافت نامرئی به دهمین زنجیره وصل کنید.

دور اول: 2 زنجیره، 2 خانه بعد یکی شود * در هریک از 3 دانه بعدی یک پایه بلند، 5 پایه بلند در دانه بعدی، در هریک از 3 دانه بعدی یک پایه بلند* 6 خانه بعد یکی شود روی یک سمت پایه بلند بعدی و 3 دانه بعدی، 6 خانه بعد یکی شود، در هریک از 2 دانه بعدی یک پایه بلند، (5 پایه بلند در دانه بعدی، در هریک از 3 دانه بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود، در هریک از 3 دانه بعدی یک پایه بلند) 4 مرتبه، 5 پایه بلند در دانه بعدی، در هریک از 2 دانه بعدی یک پایه بلند، 6 خانه بعد یکی شود، 6 خانه بعد یکی شود روی 3دانه بعدی و یک سمت پایه بلند بعدی، دستور * تا * را تکرار کنید، 2 خانه بعد یکی شود، در اولین پایه یکی شده بافت نامرئی بزنید و وصل کنید.

دور 2: در هریک از 3 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، (*5 پایه بلند در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 6 مرتبه، دستور * تا * را تکرار کنید، با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 3: در هریک از 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، (*(2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در پایه بلند بعدی، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 5 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 6 مرتبه. دستور * تا * را تکرار کنید، بابافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 4-7: در هریک از 2 پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، 3 زنجیره، در هریک از 2 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، (*(2 پایه بلند، یک زنجیره، 2 پایه بلند) در فضای 1- زنجیره ای بعدی، یک پایه بلند را رد کنید، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند، 4 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 3 پایه بلند بعدی یک پایه بلند) 6 مرتبه. دستور * تا * را تکرار کنید. با بافت نامرئی در بالای 3 زنجیره وصل کنید.

دور 8: در پایه بلند بعدی بافت نامرئی بزنید، یک زنجیره، در هریک از 4 پایه بلند اولی یک پایه کوتاه، (*(یک پایه کوتاه، یک زنجیره، یک پایه کوتاه) در فضای 1- زنجیره ای بعدی، یک پایه بلند را رد کنید، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه، 2 خانه بعد یکی شود *، در هریک از 4 پایه بلند بعدی یک پایه کوتاه) 6 مرتبه. دستور * تا * را تکرار کنید، با بافت نامرئی در اولین پایه کوتاه وصل کنید.

دور 9: در 4 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید، (یک زنجیره، فضای 1- زنجیره ای را رد کنید، در 11 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید، 4 مرتبه، یک زنجیره، فضای 1- زنجیره ای را رد کنید، در 5 پایه کوتاه بعدی بافت نامرئی بزنید، در وسط اولین بافت های نامرئی بافت نامرئی بزنید و وصل کنید. کور کنید.

آموزش بافت تونیک قلاب بافی

آموزش-بافت-تونیک-قلاب-بافیمنبع : مجله فروردین

مشاهده بیشتر

آموزش بافت شال گردن بچه گانه

آموزش بافت شال گردن بچه گانه

آموزش تصویری بافت شال گردن بچه گانه مدل کله شیر آموزش بافت شال گردن بچه …

قالب کیک چدنی

ماهیتابه چند قسمتی

تابه با محفظه بندی تفکیک شده

سرخ کردن . گریل کردن . کباب کردن مواد

قيمت فقـط : 75/000 تـومان

buy


___________________________________________________________________


دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

بدنه داخلی تمام استیل

ماست ساز ، ماست میوه ای

rakht

ابعاد: 16*24 سانتی متر

قيمت فقـط : 30.000 تـومان

buy


___________________________________________________________________


گن سوتین فرم دهنده سینه اسلیم لیفت آه برا اصل

(محصولی بی نظیر برای خوش فرم کردن سینه خانم ها و جلوگیری از افتادگی آنها)

یکی دیگر از خصوصیات بسیار جالب این محصول حس خوب راحتی آن می باشد

negin

تا ۲ سايز بالاتر کش مي آيد و خودش را به قالب بدن شما در مي آورد

قيمت فقـط : 30.000 تـومان

buy


___________________________________________________________________


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرام دورهمی
دریافت مطالب و فیلم های جذاب ، تفریحی ، تنها با عضویت در کانال دورهمی
با عضویت در کانال دورهمی ، جدیدترین اخبار جنجالی و گیفت ها و تصاویر و فیلم های جدید را در تلگرام خود دریافت کنید.